Integracja z systemami dystrybutorów

UMÓW SPOTKANIE

Automatyczne przekazywanie zamówień z systemu 4mPOWER do systemów dystrybutorów

Integracja 4mPOWER z systemami zewnętrznymi pozwala na wysyłanie zamówień z aplikacji mobilnej w czasie rzeczywistym, bezpośrednio do systemu dystrybutorów. Integracja zapewnia uporządkowane dane i zautomatyzowane procesy.

Poznaj korzyści wynikające z integracji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przykład integracji z systemami dystrybutorów

Dla naszego klienta, producenta z branży kosmetycznej wykonaliśmy integrację z systemami dystrybutorów. Przed integracją systemów firma borykała się z problemem wydłużonego czasu zamówień i braków na magazynach dystrybutorów. Handlowcy wykonywali kilkanaście telefonów dziennie do dystrybutorów z pytaniami o dostępność produktów. Miewali również problemy z dodzwonieniem się do dystrybutora będąc w trakcie składania zamówienia. Dzięki wdrożonej integracji z systemem, handlowcy mają dostęp do stanów magazynowych dystrybutorów w czasie rzeczywistym. Integracja skróciła czas oczekiwania na towar, wyeliminowała braki w zamówieniach oraz ilość wykonywanych telefonów. Sprawna obsługa klienta przełożyła się na wyniki finansowe firmy.

Wdrożyliśmy integracje z większością popularnych systemów dostępnych na rynku.

Potrafimy zintegrować nasze rozwiązanie z systemami fiskalnymi, magazynowymi, księgowymi i każdym innym, który wykorzystuje opcję integracji poprzez API. Chcesz wiedzieć więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI