Aplikacja dla serwisantów


Efektywne planowanie i optymalizacja pracy ekip terenowych

4mPOWER FSM umożliwia szybkie, bezbłędne zlecanie prac i zarządzanie pracownikami działającymi w terenie. Aplikacja mobilna zapewnia ekipom wgląd w zadania oraz raportowanie statusu ich realizacji. Zautomatyzowana obsługa procesu świadczenia usług w terenie pozwala na realizację większej ilości zleceń tą samą ekipą i podwyższenie jakość.


Intuicyjne planowanie prac dzięki prostej w obsłudze aplikacji webowej

Planuj według harmonogramu lub dodawaj zadania “ad-hoc”. Przydzielaj zasoby najlepiej spełniające oczekiwania klientów, uwzględniając specyficzne cechy poszczególnych procesów i zadań. Kontroluj zlecenie objęte umowami SLA.


Zarzadzanie zasobami ludzkimi i flotą

4mPOWER FSM to źródło wiedzy o zasobach firmy. Dzięki systemowi uzyskasz szybki wgląd w dane pracowników oraz ich kompetencje, potrzebny sprzęt, ewidencje czasu pracy i zrealizowane usługi. Rejestr pojazdów to nie tylko dane o flocie ale np. informacje o przeglądach samochodów, kończących się ubezpieczeniach.


Łatwa komunikacja z ekipami terenowymi

Bądź na bieżąco niezależnie od miejsca i czasu. Aplikacja mobilna na urządzeniach ekip terenowych przesyła aktualne informacje o statusie realizacji usług. Załączanie zdjęć i notatek do wykonanych zadań to przydatne opcje, wpływające na standaryzacje i podwyższenia obsługi klienta.

Szybkie raportowanie realizacji prac

Koniec długiego przygotowywania raportów dla zarządu czy księgowości. 4mPOWER umożliwia proste generowanie zestawień z podziałem na pracowników, regiony, flotę, klientów czy usługi. Ponadto dostarcza zaawansowane analizy różnić rozliczeniowych. 

Obsługa dokumentów i billingu

4mPOWER FSM to szybka realizacja rozliczeń dzięki zaawansowanemu systemowi billingowemu zintegrowanemu z systemami klienta. Zarządzaj w łatwy sposób dokumentami potrzebnymi do realizacji zadań. Edytuj szablony, generuj i wysyłaj dokumenty do klienta.

Planowanie i optymalizacja tras

Optymalizator tras zapewnia wybór najlepszej i ekonomicznej trasy do Twoich kierowców. Automatyczne planowanie optymalnych tras to redukcja kosztów utrzymania floty i lepsza obsługa klienta.

TWÓJ BIZNES OPEIERA SIĘ NA FLOCIE I PRACY KIEROWCÓW? Poznaj innowacyjny system do planowania i optymalizacji tras ROUTIMO

Łatwa komunikacja z ekipami terenowymi

Bądź na bieżąco niezależnie od miejsca i czasu. Aplikacja mobilna na urządzeniach ekip terenowych przesyła na bieżąco informacje o statusie realizacji usług. Załączanie zdjęć i notatek do wykonanych zadań to przydatne opcje wpływające na standaryzacje i podwyższenia obsługi klienta.

Szybkie raportowanie realizacji prac

Koniec długiego przygotowywania raportów dla zarządu czy księgowości. 4mPOWER umożliwia proste generowanie zestawień z podziałem na pracowników, regiony, flotę, klientów czy usługi. Ponadto dostarcza zaawansowane analizy różnić rozliczeniowych. 

Obsługa dokumentów i billingu

4mPOWER FSM to szybka realizacja rozliczeń dzięki zaawansowanemu systemowi billingowemu zintegrowanymi z systemami klienta. Zarządzaj w łatwy sposób dokumentami potrzebnymi do realizacji zadań. Edytuj szablony, generuj i wysyłaj dokumenty do klienta.

Optymalizacja i planowanie tras

Dzięki optymalizatorowi tras dobierzesz najszybsze trasy dla Twoich kierowców. Szybkie planowanie optymalnych tras to redukcja kosztów utrzymania floty i lepsza obsługa klienta.

Szybkie planowanie i przydzielanie zadań

Przykłady branż wykorzystujących 4mPOWER FSM

CASE STUDY - BRANŻA BUDOWLANA

SEMMERLOCK Stein+Design

Firma–  Semmerlock, wiodący producent koski brukowej.

Wyzwanie – Inwentaryzacja 5000 POS u dystrybutorów.

Rozwiązanie – Uruchomienie systemu ankiet wraz z dokumentacją zdjęciową w celu inwentaryzacji materiałów POS. Dzięki systemowi dla przedstawicieli techniczno-handlowych każdy ekspozytor został zweryfikowany, oznaczony stemplem GPS oraz otrzymał kod kreskowy.

„Dzięki systemowi 4mPOWER FSM mogliśmy zweryfikować rzeczywistą liczbę ekspozytorów pracujących na rynku, ustalić plan działania oparty na rzeczywistych danych, poprawiać wizualizacje sprzedaży, ustalić budżety oraz zoptymalizować koszty” Jarosław Paruzel – Managing Director, Semmelrock Stein

    * Pola obowiązkowe