Aplikacja dla serwisantów

UMÓW PREZENTACJĘ


Efektywne planowanie i optymalizacja pracy ekip terenowych

4mPOWER FSM umożliwia szybkie, bezbłędne zlecanie prac i zarządzanie pracownikami działającymi w terenie. Aplikacja mobilna zapewnia ekipom wgląd w zadania oraz raportowanie statusu ich realizacji. Zautomatyzowana obsługa procesu świadczenia usług w terenie pozwala na realizację większej ilości zleceń tą samą ekipą i podwyższenie jakość.


Intuicyjne planowanie prac dzięki prostej w obsłudze aplikacji webowej

Planuj według harmonogramu lub dodawaj zadania “ad-hoc”. Przydzielaj zasoby najlepiej spełniające oczekiwania klientów, uwzględniając specyficzne cechy poszczególnych procesów i zadań. Kontroluj zlecenie objęte umowami SLA.


Zarzadzanie zasobami ludzkimi i flotą

4mPOWER FSM to źródło wiedzy o zasobach firmy. Dzięki systemowi uzyskasz szybki wgląd w dane pracowników oraz ich kompetencje, potrzebny sprzęt, ewidencje czasu pracy i zrealizowane usługi. Rejestr pojazdów to nie tylko dane o flocie ale np. informacje o przeglądach samochodów, kończących się ubezpieczeniach.


Łatwa komunikacja z ekipami terenowymi

Bądź na bieżąco niezależnie od miejsca i czasu. Aplikacja mobilna na urządzeniach ekip terenowych przesyła aktualne informacje o statusie realizacji usług. Załączanie zdjęć i notatek do wykonanych zadań to przydatne opcje, wpływające na standaryzacje i podwyższenia obsługi klienta.

Szybkie raportowanie realizacji prac

Koniec długiego przygotowywania raportów dla zarządu czy księgowości. 4mPOWER umożliwia proste generowanie zestawień z podziałem na pracowników, regiony, flotę, klientów czy usługi. Ponadto dostarcza zaawansowane analizy różnić rozliczeniowych. 

Obsługa dokumentów i billingu

4mPOWER FSM to szybka realizacja rozliczeń dzięki zaawansowanemu systemowi billingowemu zintegrowanemu z systemami klienta. Zarządzaj w łatwy sposób dokumentami potrzebnymi do realizacji zadań. Edytuj szablony, generuj i wysyłaj dokumenty do klienta.

Planowanie i optymalizacja tras

Optymalizator tras zapewnia wybór najlepszej i ekonomicznej trasy do Twoich kierowców. Automatyczne planowanie optymalnych tras to redukcja kosztów utrzymania floty i lepsza obsługa klienta.

TWÓJ BIZNES OPEIERA SIĘ NA FLOCIE I PRACY KIEROWCÓW? Poznaj innowacyjny system do planowania i optymalizacji tras ROUTIMO

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Czytaj więcej

Praca ekip terenowych wymaga punktualności, a więc dobrej logistyki i przemyślanego planowania, a także łatwej komunikacji z centralą. Tylko dzięki temu można zagwarantować klientom szybką reakcję na zgłoszenie oraz zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług. Nie bez powodu wiele firm zwróciło uwagę na 4mPOWER FSM. Poprzez nasze oprogramowanie organizacja serwisu staje się znacznie prostsza, a przez to bardzo zyskowna.

4mPOWER FSM dla optymalizacji tras ekip pracujących w terenie

Ręczne ustalanie drogi dojazdu do klienta szybko odchodzi w przeszłość. Zajmowało nie tylko sporo czasu, ale było też narażone na liczne błędy. Ponadto osoba odpowiedzialna za logistykę często musiała nanosić poprawki, co stwarzało kolejne problemy. Nasza aplikacja dla serwisantów dużo lepiej radzi sobie z wszystkimi powyższymi zadaniami.

Optymalizacja tras odbywa się automatycznie. Program wyszukuje najefektywniejszą trasę (najszybszą, najkrótszą, najbardziej rentowną), do wszystkich wprowadzonych do systemu punktów. W efekcie następuje redukcja kosztów utrzymania floty pojazdów. Co więcej, pracownicy są w stanie wykonać więcej pracy dzięki ograniczeniu czasu dojazdów. To jedna z istotnych korzyści, jaką niesie ze sobą FSM.

Warto dodać, że istnieje możliwość zmiany planów w każdym momencie ich realizacji. Sztuczna inteligencja natychmiast aktualizuje trasy z uwzględnieniem zmiennych. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby zareagować na ważne zgłoszenia bezpośrednio po ich otrzymaniu. System FSM przekłada się więc na zwiększenie jakości obsługi klienta.

Jakie możliwości daje aplikacja dla serwisantów?

Głównym zadaniem aplikacji dla serwisantów jest ulepszenie komunikacji na linii ekipy terenowe – centrala oraz ułatwienie zarządzania zgłoszeniami serwisowymi. Działania te przekładają się między innymi na wzrost liczby realizacji zleceń w terenie (nawet o 25%), obniżenie kosztów dojazdów oraz zwiększenie efektywności pracy dyspozytorów. Ponadto zadania są realizowane zgodnie ze wskazanym standardem np. umową SLA.  

System jest kompletnym rozwiązaniem, który udostępnia kluczowe dla działań serwisowych informacje z poziomu jednej aplikacji. Oprogramowane daje wgląd w harmonogramy, dane pracowników i ich kompetencje, czas pracy, rejestr pojazdów, czy zlecenia objęte umowami SLA.

W jaki sposób działa system FSM?

System został zaprojektowany z naciskiem na intuicyjność i łatwość wykorzystania go zarówna w terenie przez ekipy serwisowe, jak i dyspozytorów w centrali firmy. Jak proces automatyzacji przyjmowania i dedykowania zleceń serwisowych wygląda w praktyce? Składa się z zaledwie kilku kroków.

Na samym początku dyspozytor przyjmuje zlecenie od klienta. Może się to odbyć drogą telefoniczną lub mailową. Zlecenie może być wprowadzone ręcznie do systemu lub automatycznie poprzez integrację z systemami zewnętrznymi. Po wprowadzeniu zlecenia do systemu FSM zostanie ono przypisane w optymalny sposób do harmonogramu. Następnie informacje na temat zleceń, ich kolejności i trasie są przekazywane do pracownika.

Poprzez aplikację dla serwisantów 4mPOWER managerowie mają bezpośredni wgląd w status prac. Mogą więc podejmować na ich podstawie najkorzystniejsze decyzje oraz reagować na zmienne. Po zakończonym zleceniu oprogramowanie generuje pełny raport zwierający m.in. skuteczność wykorzystania dostępnych zasobów.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo bądź za pośrednictwem dostępnego na tej stronie formularza. Odpowiemy na każde nadesłane pytanie, a także opowiemy więcej o możliwościach FSM.

Łatwa komunikacja z ekipami terenowymi

Bądź na bieżąco niezależnie od miejsca i czasu. Aplikacja mobilna na urządzeniach ekip terenowych przesyła na bieżąco informacje o statusie realizacji usług. Załączanie zdjęć i notatek do wykonanych zadań to przydatne opcje wpływające na standaryzacje i podwyższenia obsługi klienta.

Szybkie raportowanie realizacji prac

Koniec długiego przygotowywania raportów dla zarządu czy księgowości. 4mPOWER umożliwia proste generowanie zestawień z podziałem na pracowników, regiony, flotę, klientów czy usługi. Ponadto dostarcza zaawansowane analizy różnić rozliczeniowych. 

Obsługa dokumentów i billingu

4mPOWER FSM to szybka realizacja rozliczeń dzięki zaawansowanemu systemowi billingowemu zintegrowanymi z systemami klienta. Zarządzaj w łatwy sposób dokumentami potrzebnymi do realizacji zadań. Edytuj szablony, generuj i wysyłaj dokumenty do klienta.

Optymalizacja i planowanie tras

Dzięki optymalizatorowi tras dobierzesz najszybsze trasy dla Twoich kierowców. Szybkie planowanie optymalnych tras to redukcja kosztów utrzymania floty i lepsza obsługa klienta.

UMÓW PREZENTACJĘ

Szybkie planowanie i przydzielanie zadań

Przykłady branż wykorzystujących 4mPOWER FSM

CASE STUDY - BRANŻA BUDOWLANA

SEMMERLOCK Stein+Design

Firma–  Semmerlock, wiodący producent koski brukowej.

Wyzwanie – Inwentaryzacja 5000 POS u dystrybutorów.

Rozwiązanie – Uruchomienie systemu ankiet wraz z dokumentacją zdjęciową w celu inwentaryzacji materiałów POS. Dzięki systemowi dla przedstawicieli techniczno-handlowych każdy ekspozytor został zweryfikowany, oznaczony stemplem GPS oraz otrzymał kod kreskowy.

„Dzięki systemowi 4mPOWER FSM mogliśmy zweryfikować rzeczywistą liczbę ekspozytorów pracujących na rynku, ustalić plan działania oparty na rzeczywistych danych, poprawiać wizualizacje sprzedaży, ustalić budżety oraz zoptymalizować koszty” Jarosław Paruzel – Managing Director, Semmelrock Stein

    * Pola obowiązkowe