UMÓW PREZENTACJĘ
System zarządzania sprzedażą


Aplikacja do umawiania wizyt i zarządzania zadaniami

Poznaj potężne narzędzie sprzedażowe, łączące funkcje systemów SFA i CRM. Od 20 lat dostarczamy rozwiązania IT podnoszące efektywność pracy wielu tysięcy przedstawicieli handlowych.

System zarządzania sprzedażą

System do zarządzania sprzedażą

Poznaj potężne narzędzie sprzedażowe, łączące funkcje systemów SFA i CRM. Od 20 lat dostarczamy systemy IT podnoszące efektywność pracy wielu tysięcy przedstawicieli handlowych.

Ponad 120.000 udzielonych licencji mobilnych. Zaufany dostawca dużych i małych firm


Nowa jakość zarządzania sprzedażą w terenie i pracy zdalnej przedstawicieli handlowych

Aplikacja mobilna SFA / CRM do sprzedaży i zarządzania relacjami z klientami daje zespołom terenowym (przedstawicielom handlowym, merchandiserom, promotorom, doradcom) możliwość bezproblemowej finalizacji transakcji, zdobywania nowych klientów, ofertowania, prezentacji i zwiększenia produktywności. Mobilny CRM to dostęp do istotnych informacji na temat klientów, bezpośrednio z urządzeń mobilnych (telefonów, tabletów).


Poznaj funkcje aplikacji SFA / mobilny CRM dla handlowca

ZAMÓW DEMO
POBIERZ E-BOOK
ZOBACZ RECENZJĘ

Dobierz system SFA / CRM do swoich potrzeb

Pracując z nami masz dostęp do ponad 60 profesjonalnych modułów klasy SFA i CRM i setek konfiguracji. Wyjątkowa elastyczność 4mPOWER zapewnia szybkie dopasowanie systemu do branży i potrzeb indywidualnych organizacji. Takie podejście zapewnia, że Nasi Klienci nie czekają przez wiele miesięcy na nowe funkcje.
System SFA

Zarządzaj, kontroluj, analizuj

Aplikacja do umawiania spotkań dla przedstawicieli handlowych

Aplikacja webowa dla managera

Zredukuj koszty i zwiększ produktywność mobilnych handlowców nawet o 25%.

4mPOWER SFA / CRM dostarcza managerom rozwiązanie w formie panelu webowego. Do głównych modułów należą:

 • CRM – zarządzanie danymi związanymi z klientami, szanse sprzedaży, składanie zamówień, wysyłka maili, historia wizyt, historia zamówień, wskaźniki efektywności, segmentacja

 • Zarządzanie pracownikami – inteligentne planowanie wizyt i zadań, kalendarz, wskaźniki efektywności, rankingi, statusy realizacji, czas pracy, trasówki

 • Wystawianie, przegląd dokumentów – faktury, WZ, PZ, KW, zwroty, paragony

 • Badania ankietowe – tworzenie ankiet, przydzielanie do realizacji, analizowanie wyników

 • Planowanie i monitorowanie merchandisingu – szablony listingów półki, zlecanie realizacji, kontrola ekspozycji, monitorowanie cen, zdjęcia kontrolne

 • Zarządzanie cenami i promocjami – definiowanie warunków promocji oraz wyników, kontrola realizacji, budowanie pakietów promocyjnych)

 • Definiowanie celów sprzedażowych – cele dla pracowników, klientów, grup, regionów itd., ustalanie progów premiowych, kontrola realizacji planu

 • Zarządzanie dystrybucją – przetwarzanie zamówień, integracja z systemami zewnętrznymi dystrybutorów

 • Prezentacja danych na mapach – trasy, klienci, pracownicy w terenie, dystrybutorzy

 • Analityka – rozubudowane analiza w obszarze wizyt, zadań, zdarzeń, sprzedaży, dokumentów, harmonogramów

 • Raportowanie – gotowe szablony raportów, generowanie indywidualnych raportów, wysyłka raportów na e-mail

 • Rejestr pracowników klienta – ewidencja pracowników klienta, uwzględniająca: numery telefonów, adresy email, stanowiska

 • Telemarketing – obsługa zamówień z poziomu zespołu telemarketingu, planowanie rozmów telefonicznych)

Czytaj więcej

Kontakt handlowca z klientem ma ogromną wartość, którą da się przeliczyć na konkretne kwoty. Od jakości relacji zależy bowiem sfinalizowanie transakcji. Dlatego warto wykorzystywać w codziennej pracy profesjonalny system SFA. Nasze narzędzia obsługujące wiele kanałów sprzedaży zredukuje koszty, oszczędzi czas i pomoże rozwinąć Twój biznes.

Najważniejsze funkcje aplikacji dla handlowców

System zarządzania sprzedażą łączy w sobie funkcje SFA i CRM. W ten sposób zwiększa jakość działania w terenie i pracy zdalnej przedstawicieli handlowych. Automatyzacja procesów biznesowych umożliwia szybszą i sprawniejszą finalizację transakcji, niezależnie od miejsca i czasu. Wśród najważniejszych funkcji, jakie oferuje, znajdują się:

 • tworzenie szczegółowego planu dnia,
 • prezentacja oferty w atrakcyjnej formie,
 • mobilne śledzenie realizacji planów,
 • wizualizacja i działania na mapach,
 • zarządzanie trasami,
 • przeprowadzanie badań ankietowych,
 • rejestracja rozmów z klientami,
 • ofertowanie,
 • inwentaryzacja,
 • dostęp do stanów magazynowych,
 • komunikacja wewnątrzfirmowa,
 • informowanie o zamówionych towarach na podstawie dokumentów sprzedażowych.

To tylko przykłady rozwiązań, które zapewnia nowoczesny system SFA. Należy przy okazji dodać, że aplikacja dla managerów udostępnia funkcje umożliwiające zarządzanie, kontrolę oraz analizę działań prowadzonych w terenie.

Elastyczny system zarządzania klientami

SFA to ponad 60 modułów, które pozwalają stworzyć setki niepowtarzalnych konfiguracji, system poza automatyzacją działań sprzedażowych udostępnia funkcje między innymi dla firm wykonujących merchanidising, działania ankietowe, akcje promocyjne czy skomplikowane trasówki. Ogrom możliwości potrafi wydać się skomplikowany do wdrożenia, jednak analiza potrzeb klienta, podparta naszym wieloletnim doświadczenie, umożliwi skonfigurowanie systemu odpowiadającego na konkretne potrzeby firmy i branży, w której działa.

Istotną cechą systemu klasy SFA/CRM jest jego elastyczność. Dlatego, gdy firma zacznie się rozwijać, a wraz z rozrostem pojawią się nowe potrzeby, nie trzeba szukać nowych rozwiązań. SFA znajdzie swoje zastosowanie na każdym etapie istnienia przedsiębiorstwa i automatyzuje wiele kanałów sprzedaży. Mobilny handlowiec z łatwością poszerzy funkcjonalność poprzez dołączenie kolejnych modułów.

Dodatkowo należy zaznaczyć, że aplikacja dla handlowców jest nieustannie rozwijana. Cyklicznie dodajemy do niej nowe opcje związane z obsługą klienta na każdym etapie.

Główne zalety mobilnego systemu sprzedaży

Najważniejszymi korzyściami związanymi z wdrożeniem programu w firmie jest wzrost efektywności pracy i zwiększenie zysków. Ten drugi jest najbardziej miarodajnym wskaźnikiem skuteczności zarządzania. Zaplanowanie działań w taki sposób, aby objęły jak największą liczbę odbiorców i udostępnienie wielu kanałów sprzedaży skutkuje nawet dwuliczbowym wzrostem sprzedaży.

Ma na to wpływ szereg czynników, które są ważne ze strony klientów. Należy więc wymienić terminowość, możliwość natychmiastowego kontaktu z handlowcem, proste dopasowywanie oferty do oczekiwań, zawsze aktualna oferta i stany magazynowe, możliwość zamówień poprzez platformę B2B i wiele innych. Mobilny system sprzedaży jest równie istotny dla menadżerów ze względu na opcje optymalnego zaplanowania zadań, dynamicznego definiowania celów, monitorowania realizacji zadań względem planu i zbierania danych rynkowych w celu ich analizy.

Poza wspomnianą możliwością zwiększenia sprzedaży korzyści płynące z używania nowoczesnych systemów SFA to m.in. połączenie funkcji SFA i CRM, które – kolejno – skupiają się na zwiększaniu wolumenu sprzedaży, a także utrzymaniu odpowiedniego poziomu customer service. Programy SFA pomagają także w planowaniu pracy zespołów handlowych, co często przekłada się na rozszerzanie działalności na nowych klientów. Możliwość integracji oprogramowania z księgowością, siecią dystrybutorów, magazynem czy nawet sklepem internetowym pomaga wspierać skuteczną sprzedaż i wydajne funkcjonowanie całej firmy.

Wystarczy więc jedno profesjonalne oprogramowanie, aby sprostać współczesnym wyzwaniom. To niewiele, jeśli weźmie się pod uwagę korzyści związane z implementacją aplikacji dla handlowców i managerów.

Kto najwięcej skorzysta na mobilnym handlowcu?

Nasza aplikacja została zaprojektowana z myślą o firmach posiadających w swoich strukturach zespoły terenowe: przedstawicieli handlowych, merchandiserów, promotorów produktów, doradców klienta, vansellerów. Dzięki modułowemu charakterowi rozwiązania jest on w stanie dostosować się do wymagań wielu branż. . W naszej ofercie znajdują się również rozwiązania dedykowane, przygotowywane pod indywidualne potrzeby klientów.

Pracownicy stosują vanselling, czyli prowadzą sprzedaż prosto z auta dostawczego? A może specjalizują się w presellingu, polegającym na dystrybucji produktów do wielu punktów? Mobilny handlowiec w każdym z tych przypadków poradzi sobie równie dobrze. Zespoły terenowe wykorzystujące aplikacje mobilną dostają możliwość prostej oraz skutecznej finalizacji transakcji, zdobywania nowych klientów, ofertowania czy prezentacji. Przy okazji zwiększają swoją produktywność.

Zaufany system SFA

Udzieliliśmy już ponad 120 000 licencji. Wśród nich znajdują się zarówno firmy sektora MŚP, jak i duże globalne marki.

Każdy może dołączyć do grona zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację on-line, podczas której pokażemy, jak działa system i jakie procesy może usprawnić w organizacji.

Zobacz DEMO rozwiązania 4mPOWER SFA / CRM

PRZETESTUJ SYSTEM

DEMO

Co mówią o nas

System 4mPOWER SFA ułatwia nam pracę z klientami w terenie. Obserwujemy wzrost naszych głównych wskaźników sprzedażowych oraz wzrost ilości wizyt u klienta. Efektywność pracy i skuteczność naszych przedstawicielek jest z miesiąca na miesiąc coraz lepsza. Management z kolei, ma dzięki temu bardzo dobrą wiedzę na temat tego co dzieje się w terenie oraz twarde dane liczbowe pozwalające skuteczniej planować kolejne działania.

Marek Juszczyk - Sales Director , Bielenda Professional
Firma, którą reprezentuje jest wymagającym i zadowolonym Klientem Softline. Wdrożenie wraz ze szkoleniem systemu 4mPOWER SFA udało się dokonać w rekordowym tempie. Rozwiązanie spełnia nasze oczekiwania.
Jarosław Paruzel - Managing Director, Semmelrock Stein

Dzięki systemowi 4mPOWER SFA liczba wizyt u klienta zwiększyła się prawie dwukrotnie w okresie 6 miesięcy od wdrożenia.

Natalia Kaberow - Dyrektor Zarządzający , Manufaktura Alkoholi Gatunkowych Copernicus

Co mówią o nas

System 4mPOWER SFA ułatwia nam pracę z klientami w terenie. Obserwujemy wzrost naszych głównych wskaźników sprzedażowych oraz wzrost ilości wizyt u klienta. Efektywność pracy i skuteczność naszych przedstawicielek jest z miesiąca na miesiąc coraz lepsza. Management z kolei, ma dzięki temu bardzo dobrą wiedzę na temat tego co dzieje się w terenie oraz twarde dane liczbowe pozwalające skuteczniej planować kolejne działania.

Marek Juszczyk - Sales Director , Bielenda Professional

Firma, którą reprezentuje jest wymagającym i zadowolonym Klientem Softline. Wdrożenie wraz ze szkoleniem systemu 4mPOWER udało się dokonać w rekordowym tempie. Rozwiązanie spełnia nasze oczekiwania.

Jarosław Paruzel - Managing Director, Semmelrock Stein

Dzięki systemowi 4MPower liczba wizyt u klienta zwiększyła się prawie dwukrotnie w okresie 6 miesięcy od wdrożenia.

Natalia Kaberow - Dyrektor Zarządzający , Manufaktura Alkoholi Gatunkowych Copernicus


Skontaktuj się z nami

 • Softline Sp. z o.o

 • tel. +48 517 286 073

 • sprzedaz@softline.com.pl

 • Rynek Sienny 4b

 • 70-542 Szczecin

  * Pola obowiązkowe