Aplikacja dla promotorów

UMÓW PREZENTACJĘ

System mobilny dla pracowników prowadzących prezentacje produktowe, szkolenia oraz działania marketingowe na terenie sklepu

Aplikacja mobilna 4mPOWER w wersji dla promotorów pomaga raportować wyniki sprzedaży, kontrolować ilość wydanych gratisów, weryfikować cele sprzedażowe i poziom ich wykonania. Aplikacja dla managerów pozwala na zarządzanie pracownikami w terenie, bieżącą kontrolę ich działań oraz raportowanie prac. System może być samodzielnym rozwiązaniem lub modułem uzupełniającym aplikacji SFA dla przedstawicieli handlowych.

Aplikacja 4mPOWER oszczędza czas i pieniądze

System mobilny dla promotorów wspiera budowanie marki i zwiększa efektywność pracy

PRZYKŁADY FUNKCJI

 • Śledzenie obecności promotorów w wyznaczonej lokalizacji

 • Weryfikacja czasu rozpoczęcia i zakończenia pracy, a także przerwy pracowników

 • Dostęp do grafiku oraz urlopów

 • Dostęp do szerokiej gamy raportów

 • Scenariusze rozmów z klientami

 • Tworzenie wskaźników efektywności

 • Wykonywanie zdjęć w aplikacji mobilnej

 • Weryfikacja ilości gratisów na stanie oraz kontrola nad ich wydaniami

 • Dostęp do materiałów szkoleniowych oraz promujących

 • Kierowanie treści do odpowiednich grup pracowników

 • Możliwość wysyłania komunikatów do promotorów

 • Skan kodów kreskowych

Monitoring pracy

Dzięki aplikacji webowej manager ma dostęp do zagregowanych danych dotyczących pracy promotora. Panel umożliwia managerom kontrolę rozpoczęcia i zakończenia pracy w terenie i wgląd w bieżący status realizacji zaplanowanych zadań w sklepie.

Sprawna komunikacja

Wysyłanie wiadomości do promotorów lub grup promotorów zapewnia skuteczną komunikację, bez konieczności wykonywania setek telefonów. Funkcja znajduje swoje zastosowanie np. przy informowaniu pracowników o nowych promocjach, czy zaplanowanych szkoleniach. Powiadomienia typu push zmniejszają możliwość nieodczytania przez pracownika wiadomości.

Kontrola obecności promotora w sklepie

Dzięki systemowi GPS i śledzeniu lokalizacji promotorów, możliwa jest weryfikacja obecności pracownika w sklepie. Jest to jedna z istotniejszych funkcji zapobiegająca nadużyciom. Redukuje ona potrzebę kontrolnej wizyty kierowników w sklepie.

UMÓW PREZENTACJĘ
Czytaj więcej

Promotorzy marki, doradcy, konsultanci pełnią niezwykle ważną funkcję w przedsiębiorstwie. To od nich zależy, jak marka będzie postrzegana i czy dociera do klientów. Dlatego wiele firm decyduje się wesprzeć ich pracę za pośrednictwem profesjonalnej aplikacji mobilnej dla promotorów. Udostępniane przez nas oprogramowanie zyskało dużą popularność oraz cieszy się uznaniem wśród użytkowników, którzy poszukiwali skutecznych rozwiązań w dziedzinie automatyzacji działań promocyjnych w terenie.

Wszystko pod kontrolą dzięki aplikacji dla promotorów

Aby podejmować dobre decyzje, należy mieć dostęp do precyzyjnych danych. Ich zbieraniem zajmuje się właśnie 4mPOWER. Aplikacja dla promotorów umożliwia sprawną realizację działań, dzięki dostępności na urządzeniu mobilnym wszystkich istotnych informacji na temat produktów i obsługi klienta. Ponadto system pozwala na narzucenie wspólnego standardu pracy i bieżącego monitorowania działań, uwzględniającego śledzenie obecności promotora w sklepie. To nie tylko pomaga w planowaniu, ale także pozwala analizować przebieg wydarzeń czy szkoleń. I to w najdrobniejszych szczegółach. Na podstawie zebranych informacji można korygować błędy czy udoskonalać działania w przyszłości. Coś, co wcześniej wymagało intuicji i czasochłonnej pracy, z naszym oprogramowaniem zamienia się w niezwykle proste zadanie.

Monitoring działań jest bardzo rozbudowany. Obejmuje on m.in. śledzenie obecności promotorów w danym miejscu, czas pracy, efektywność, wartość zamówień czy zrealizowane wizyty. Dostępny w aplikacji mobilnej komunikator i system powiadomień przyspiesza wymianę najistotniejszych wiadomości o promocjach czy zmianie planów.

Aplikacja mobilna dla promotorów do budowania wizerunku marki

Utrzymanie jednolitych standardów dla całej firmy to istotna kwestia profilu profesjonalnego przedsiębiorstwa. Trudno jednak to osiągnąć bez wsparcia w postaci nowoczesnych technologii. Mobilne oprogramowanie stanowi rozwiązanie, które przyczynia się do tworzenia wizerunku aktywnej, dbającej o klientów oraz swoich pracowników marki.

Jak się to odbywa? Chociażby poprzez monitorowanie aktywności pracowników oraz tworzenie scenariuszy rozmów z klientami. Aplikacja mobilna dla promotorów zapisuje przykładowe kontakty czy sytuacje, w których należy zastosować sprawdzone metody. Do tego dochodzą jeszcze materiały szkoleniowe. Każdy pracownik ma więc pod ręką dostęp do wypracowanych przez markę strategii komunikacyjnych, co pozwala im lepiej dostosować się do okoliczności.

Skuteczne wsparcie pracy w terenie z aplikacją dla promotorów

Zainstalowane na smartfonie oprogramowanie 4mPOWER wspomoże wszystkie działania mające na celu zwiększenie sprzedaży oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy. Nie potrzeba już do tego tradycyjnych metod uzgadniania szczegółów, które były podatne na błędy ludzkie i opóźnienia we wdrażaniu. Wystarczy jedna aplikacja dla promotorów, aby osiągnąć zamierzone cele, usprawnić komunikację, mieć wgląd w realizację zadań w terenie.

To i wiele więcej można uzyskać poprzez implementację naszego rozwiązania. Jak to zrobić? I jak dobrać moduły do własnych potrzeb? Wystarczy w tym celu skontaktować się z naszymi przedstawicielami. Odpowiedzą na każde pytanie dotyczące aplikacji mobilnej dla promotorów zadane drogą telefoniczną lub mailową.

Aktualny plan zawsze pod ręką

Promotor może zaplanować pracę korzystając z bazy klientów na swoim urządzeniu mobilnym. Istnieje także możliwość zaplanowania pracy dla promotorów przez ich kierowników regionalnych.

Podgląd wyników pracy

Weryfikacja wyników pracy działa motywująco, a także pozwala na bieżące korygowanie błędów.

Określony standard pracy

System umożliwia wgląd z pozycji aplikacji mobilnej do dokumentacji szkoleniowej i prezentacyjnej np. scenariuszy rozmów, materiałów promocyjnych czy filmów. Dzięki różnym formatom pobieranych plików (video, obrazki) pracownicy mogą prezentować ofertę na wiele sposobów. Dostęp do materiałów może odbywać się również w trybie off-line.

APLIKACJA MOBILNA SKUTECZNIE WSPIERA PRACĘ W TERENIE:

Masz pytania?

Napisz do nas, realizujemy projekty na każdą skalę i dostosowane do potrzeb indywidualnych firmy.

KONTAKT