Aplikacja dla merchandiserów

UMÓW PREZENTACJĘ

Zautomatyzuj zbieranie danych i raportowanie działań w sklepach

Zyskaj kontrolę nad działaniami w terenie i podnieś efektywność sprzedaży w punktach dzięki dedykowanemu systemowi SFA.

4mPOWER Merchandising to oprogramowanie z widokiem klienta 360 stopni do kompleksowego zbierania i analizowania danych. Jednocześnie wspieraj działania merchandisingowe w terenie, agreguj dane i automatycznie generuj raporty, które umożliwią optymalizację sprzedaży w punktach.

Szybko i prosto weryfikuj ekspozycję towarów

Zadbaj o dostępność i odpowiednią widoczność towarów na półkach sklepowych dzięki prostej w obsłudze aplikacji mobilnej. Zarządzaj asortymentem: sprawdzaj promocje oraz ekspozycje, weryfikuj stany magazynowe, zamawiaj produkty, wykonuj ankiety, rozporządzaj materiałami POSM oraz inwentaryzuj towary.

Funkcjonalne i niezawodne wsparcie Twojej sprzedaży

4mPOWER jest odpowiedzią na potrzebę funkcjonalnego narzędzia do realizacji i optymalizacji merchandisingu.

 • Twórz listingi półek przy pomocy kreatora formularzy. Szybko i sprawnie sprawdzaj dostępność i ilość produktów na półce oraz monitoruj daty ważności i ceny.

 • Wyznaczaj standardy merchandisingowe, na bieżąco badaj poziom ich realizacji przez zespół reprezentantów.

 • Twórz i przydzielaj zindywidualizowane standardy merchandisingowe do klientów i grup klientów.

 • Skutecznie badaj działania konkurencji za pomocą ankiet w aplikacji mobilnej.

 • W prosty sposób identyfikuj elementy merchandisingu wymagające poprawy.

 • Monitoruj poziom realizacji celów sprzedażowych.

 • Prowadź historię utrzymania standardów w punktach.

 • Badaj poziom sprzedaży z ekspozycji w poszczególnych sklepach.

 • Oszczędzaj czas i optymalizuj działania dzięki automatycznym raportom z wykonanych działań w terenie.

 • Szybciej komunikuj się z zespołami dzięki powiadomieniom i chatom.

 • Prowadź czytelny rejestr materiałów POSM — ich obecności, stanu oraz wykorzystania.

 • Zbieraj dokumentację zdjęciową ze sklepów.

Skorzystaj z systemu SFA dla merchandisingu

4MPOWER to kompleksowe wsparcie merchandisingu firmy zarówno zespołów mobilnych, jak i tych działających stacjonarnie.

 

Zaufaj doświadczeniu

Softline od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu systemów wspierających sprzedaż i zespoły terenowe. Z naszych rozwiązań SFA skorzystało już 120 000 użytkowników. Budujemy aplikacje odpowiadające nie tylko potrzebom rynku, ale także indywidualnym wymaganiom naszych klientów.

Czytaj więcej

Działania z zakresu merchandisingu są wykorzystywane i opłacalne zarówno w punktach dużego formatu, jak i tego mniejszego. W tym drugim przypadku oprócz podstawowego listingu można ustawiać z powodzeniem dodatkowe ekspozycje z wykorzystaniem materiałów POSM. Niezależnie od zakresu obowiązków, praca merchandiserów może być dużo bardziej efektywna i wydajniejsza przy wykorzystaniu dedykowanego systemu zainstalowanego na urządzeniu mobilnym.

Rozwiązanie dla merchandiserów pozwala organizacji usprawnić proces planowania wizyt, zbierania i wymiany informacji oraz analizy wydajności.

Jakie korzyści niesie ze sobą aplikacja dla merchandiserów?

Jedną z najważniejszych korzyści z zastosowania systemu w organizacji jest dostarczenie wiarygodnych informacji dotyczących realizacji standardów ekspozycji i dostępności towaru.

Informacje na temat: ceny (zgodności, widoczności), obecności i obecności produktu na półce, wielkości ekspozycji, porównania ze standardem są szybko i precyzyjnie zbierane dzięki aplikacji mobilnej.

Dodatkowo aplikacja udostępnia formularze umożliwiające wykonywanie badania działań konkurencji. W efekcie do systemu centralnego trafiają kompleksowe informacje umożliwiające dalszą analizę i przygotowanie raportów. Decyzje podejmowane na podstawie uzyskanych danych da się w łatwy sposób przekazać pracownikom za pośrednictwem wbudowanego czatu oraz systemu powiadomień.

Jak wdrożyć aplikację mobilną dla merchandiserów?

Wdrożenie systemu w organizacji jest zawsze poprzedzone audytem IT. Może on trwać od kilku godzin do kilku dni, w zależności od stopnia skomplikowania procesów biznesowych w firmie. Następnie na tej podstawie przygotowujemy środowisko testowe i produkcyjne, gdzie konfigurujmy system pod potrzeby klienta. Po szkoleniu dla użytkowników rozpoczynamy okres pilotażowy na wybranej grupie, w ramach którego użytkownicy zapoznają się z systemem. Jest to również moment na wychwycenie aspektów do zmiany w systemie i ich wprowadzenie przed rozpoczęciem pracy w terenie. Zazwyczaj czas wdrożenia waha się od 2 tygodni do miesiąca.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach i zastosowaniu aplikacji dla merchandiserów? Wypełnij formularz dostępny na stronie bądź skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Nasi eksperci odpowiedzą na każde pytanie, a także pomogą w dostosowaniu technologii do szczególnych potrzeb konkretnej branży.

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego systemu SFA dla merchandisingu, wypełnij formularz.

  * Pola obowiązkowe