Już 29 listopada w Warszawie organizujemy z firmą iTuran wydarzenie skierowane dla Dyrektorów i Kierowników Sprzedaży, właścicieli firm oraz Managerów floty pt:

Efektywny handlowiec w akcji!
Poznaj NOWE TECHNOLOGIE, które zapewnią Ci PRZEWAGĘ RYNKOWĄ

Zebraliśmy rynkowych ekspertów, którzy pomogą Państwu zaplanować rozwój działów sprzedaży w roku 2019 z naciskiem na wykorzystanie nowych technologii. Prelegenci podzielą się wiedzą popartą przykładami z rynku na temat trendów dotyczących rozwiązań IT w sprzedaży na rok 2019.

Tematyka będzie obejmowała innowacyjne rozwiązania IT wspierające sprzedaż i organizację pracy przedstawicieli handlowych. Skupimy się na rozwiązywaniu problemów związanych z zarządzaniem flotą i koordynowaniem działań pracowników w terenie.

iTuran, współorganizator wydarzenia, jest producentem rozwiązań do zarządzania flotą pojazdów w firmach wraz z zaawansowanymi mechanizmami analizy stylu jazdy kierowcy i ich wpływu na rozwój organizacji.

AGENDA SPOTKANIA


PRELEGENCI

Paweł Montwiłł
Country Manager, Softline Polska
Doradza klientom w obszarze budowania efektywnych zespołów sprzedażowych z wykorzystaniem nowych technologii. Wspiera procesy zmian organizacyjnych w firmach zorientowanych na wzrost konkurencyjności. Przez ostatnich 15 lat realizował projekty w Polsce i zagranicą dla banków, operatorów komórkowych, firm IT, koncernów medialnych i korporacji.

Damian Niemczewski
CEO, iTuran
Wprowadził na polski rynek system aktywnego bezpieczeństwa Mobileye ADAS oraz systemy kontroli paliwa dla setek firm w Polsce i Europie. Ekspert w dziedzinie zarządzania flotą w organizacjach oraz wpływu stylu jazdy pracowników na efektywność organizacji. Związany z branżą od ponad 10 lat.

Szymon Negacz
Sales Consultant & Owner, Sellwise
Zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem strategii sprzedażowych, wdrażaniem metod sprzedaży i zarządzania oraz skutecznie wspiera firmy w realizacji swoich celów biznesowych. W ostatnich latach rozwija działy sprzedaży oparte na nowoczesnych technologiach.

GOŚĆ SPECJALNY

Wojciech Cichy
Dyrektor Sprzedaży Terenowej i Działu Raportowania, Danone Polska

Pan Wojciech Cichy to człowiek z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu. W trakcie naszego wydarzenia opowie o tym, jak firma Danone dba o bezpieczeństwo swojej floty pojazdów oraz z jakich narzędzi korzysta.

CZAS I MIEJSCE

Event odbędzie się 29 listopada 2018 roku w godzinach 9:00 – 13:00 w biurze Workin przy Senatorskiej 2 na warszawskim Rynku.

Workin – wyjątkowe miejsce, które otrzymało nagrodę Najlepszego Biura All Inclusive 2018.
Jego gustowne wnętrza niedawno posłużyły do nakręcenia odcinka Eks-tra zmiany dla telewizji TVN Style.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Softline Polska Sp. z o.o. sp. k. oraz Ituran Europe Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz na otrzymywanie od Softline Polska Sp. z o.o. sp. k. oraz Ituran Europe Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

    _______________________________________________________________________

    Update: Event odbył się dnia 29.11.18r.

    Zachęcamy do obejrzenia relacji z wydarzenia:

    Podziel się publikacją z innymi!