Już 26 marca organizujemy drugą edycję spotkania dedykowanego Dyrektorom i Kierownikom Sprzedaży, Managerom floty i Właścicielom firm pt.:

Efektywny handlowiec w akcji!
Jak wesprzeć przedstawiciela w bitwie o sprzedaż.

Chcąc powtórzyć sukces pierwszej edycji ponownie zaprosiliśmy grupę ekspertów, która podzieli się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zobaczcie jak wyglądała pierwsza edycja!

Tym razem skupimy się na rozwiązywaniu problemów firm związanych z zarządzaniem sprzedażą, przedstawicielami handlowymi oraz wizualizacją marki w punktach sprzedaży. Na konkretnych przykładach z rynku, omawiając realne trudności, z którymi spotkali się nasi prelegenci, przedstawimy sprawdzone rozwiązania, które można wdrożyć we własnych organizacjach.

AGENDA SPOTKANIA

PRELEGENCI

Jakub David
Business Development Manager, Softline Polska

Związany z branżą IT już od 15 lat. W swojej karierze zarządzał zespołami sprzedażowymi w spółkach zarówno polskich, jak i zagranicznych. Specjalista od budowania i utrzymywania  długotrwałych relacji z klientami i partnerami. Autor cyklu Moda na Sprzedaż.


Ewa Zasada-Diczew

CEO, ED Consulting

Właścicielka firmy ED Consulting, specjalizującej się w outsorcingu sił sprzedażowych, szkoleniach handlowych i usługach doradczych. Handlowiec z 10-letnim doświadczeniem. Współpracowała z największymi firmami farmaceutycznymi w kraju, organizowała i prowadziła spotkania biznesowe za granicą. Na co dzień zarządza zespołem przedstawicieli farmaceutycznych. W pracy wykorzystuje swoje doświadczenie handlowe i kompetencje miękkie.

Paweł Montwiłł
Country Manager, Softline Polska

Mając na uwadze duże zainteresowanie w ostatnim czasie tematem optymalizacji zadań pracowników w terenie postanowiliśmy rozszerzyć agendę naszego wydarzenia o prelekcję „Sztuczna inteligencja, czyli jak nie stracić 2,5 mln złotych rocznie”. Pawel Montwiłł, który już od 15 lat doradza klientom w zakresie nowoczesnych technologii, będzie mówił o nowym podejściu do organizacji pracy w odpowiedzi m.in. na rotację pracowników oraz spadek kompetencji nowych kandydatów do pracy.

GOŚĆ SPECJALNY

Jarosław Paruzel
Dyrektor Zarządzający, Semmelrock Stein+Design

Manager z ponad 20 letnim bagażem doświadczeń z wielu branż, od 10 lat związany z branżą budowlaną. Piastował stanowiska w zarządach polskich filii globalnych koncernów (Saint-Gobain, Winerberger) członek Rad Nadzorczych i Zarządów stowarzyszeń branżowych (PSG, ZPPMDB). Praktyk podnoszenia efektywności procesów sprzedażowych w oparciu o CRM i zwolennik pragmatycznej digitalizacji poszczególnych aspektów działania przedsiębiorstwa. Zdobywca tytułu Osobowość Branży Budowlanej w 2016 roku.

CZAS I MIEJSCE

Event Efektywny handlowiec w akcji odbędzie się 26 marca 2019 roku (wtorek) w godzinach 9:00 – 13:00 w biurze Workin przy Senatorskiej 2 na warszawskim Starym Mieście.

KOSZT UDZIAŁU W WYDARZENIU – 399 zł netto*

*Posiadamy kilka bezpłatnych wejściówek – jeśli są Państwo zainteresowani ich otrzymaniem, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Ponadto zapraszamy na naszą stronę na Facebooku, gdzie będziemy na bieżąco informować o nowościach: Softline Polska

_________________________________________________________________________

Update: Event odbył się dnia 26.03.2019 r. Brak możliwości zapisów.

Podziel się publikacją z innymi!