13 czerwca organizujemy już III edycję wydarzenia
Efektywny handlowiec w akcji! — Wyzwania dyrektorów sprzedaży

Spotkanie jak dotychczas dedykujemy Dyrektorom i Kierownikom Sprzedaży, Managerom floty oraz Właścicielom firm.

Jeżeli chcesz się zapisać, wypełnij formularz znajdujący się na dole wpisu!

TEMATYKA

Efektywny handlowiec w akcji! to cykl wydarzeń mówiący o nowych technologiach i wykorzystywaniu ich do optymalizacji zadań pracowników w terenie i działów sprzedaży. Porusza on kwestie problemów rynkowych, aktualnych trendów oraz zarządzania flotą pojazdów i zasobami ludzkimi. Na wydarzeniu zawsze występują doświadczeni eksperci, którzy w czasie prelekcji dzielą się swoją wiedzą.

Podczas trzeciej edycji skupimy się na kwestiach związanych z pracownikami terenowymi i wspomaganiem działów sprzedaży. Przedstawimy trudności zarządzania pracownikami w terenie i jednocześnie pokażemy, jak rozwiązania technologiczne pomagają z łatwością zarządzać informacją, danymi i układaniem pracy znacznej ilości osób jednocześnie. Wszystko to zaprezentujemy na konkretnych przykładach z rynku.

AGENDA

PRELEGENCI

Andrzej Moskalik
Dyrektor ds. Współpracy z Klientami, SNP Poland

Związany z firmą od 2001 r. Studiował Zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim oraz administrację w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Do jego obowiązków należy kierowanie zespołem odpowiedzialnym za współpracę z klientami SNP oraz za sprzedaż usług i produktów firmy. Prywatnie – lubi podróżować, ceni włoskie wina i auta, chętnie bierze udział w rajdach samochodowych.

Arkadiusz Wróblewski
Managing Partner, IQFM

Założyciel pierwszej w Polsce agencji promocyjnej działającej w systemie franchisingowym (Agencja Promocyjna Ackermann 1999). Od 2010 roku wspólnik w agencji IQFM Ackermann, jednej z największych firm w Polsce pracujących w obszarze field marketingu i shopper marketingu. Posiada wiedzę z dziedzin handlu i marketingu, opartą o doświadczenie z wielu branż.

Paweł Montwiłł
Country Manager, Softline Polska

Doradza klientom w obszarze budowania efektywnych zespołów sprzedażowych z wykorzystaniem nowych technologii. Wspiera procesy zmian organizacyjnych w firmach zorientowanych na wzrost konkurencyjności. Przez ostatnich 15 lat realizował projekty w Polsce i zagranicą dla banków, operatorów komórkowych, firm IT, koncernów medialnych i korporacji.

Michał Kulik
Właściciel, Ackermann Insurance Broker

Posiada 12 lat doświadczenia w obsłudze brokerskiej klientów w zakresie wszystkich linii. Ekspert z zakresu ubezpieczeń masowych. Przez 4 lata zarządzał spółką brokerską, obecnie współwłaściciel i członek zarządu spółki Ackermann Insurance Broker.

Daniel Brojek
Właściciel, Ackermann Insurance Broker

Posiada 10 lat doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, w tym 4 lata na stanowisku Dyrektora Departamentu Ubezpieczeń Komunikacyjnych. Na co dzień wspiera klientów w zakresie zarządzania ryzykiem. Specjalista w zakresie branży flotowej. Prowadzi bezpośredni nadzór nad sprzedażą i likwidacją szkód, jednocześnie wspierając procesy optymalizacji kosztów zarządzania flotą pojazdów.

CZAS I MIEJSCE

Event odbędzie się 13 czerwca 2019 roku (czwartek) w godzinach 12:00 – 16:00 w biurze Workin przy Senatorskiej 2 na warszawskim Starym Mieście.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach: Softline Polska

KOSZT UDZIAŁU W WYDARZENIU – 399 zł netto*

*Posiadamy kilka bezpłatnych wejściówek – jeśli są Państwo zainteresowani ich otrzymaniem, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Edit.
Wejściówki na wydarzenie zostały już rozdane. Zapraszamy do przyjścia na nasz kolejny event, który odbędzie się już jesienią!

Podziel się publikacją z innymi!