Ostatnie kilkanaście lat, a szczególnie okres postcovidowy doprowadziło do rewolucji w świecie sprzedaży. Rola handlowca zmienia się. Tradycyjne metody i kanały sprzedaży przestają być skuteczne w wypadku nowoczesnych nabywców, którzy oczekują od handlowców zdecydowanie więcej. W takiej sytuacji potrzebne jest wypracowanie nowego podejścia i zmiany roli przedstawiciela handlowego.

Chcesz wiedzieć jak odpowiadać na potrzeby rozwijającego się rynku oraz jak usprawnić organizację pracy handlowców z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i sztucznej inteligencji? Zapraszamy do przeczytania naszego e-booka: “Przedstawiciel handlowy jako partner, doradca i ekspert”

Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my prześlemy Ci link do e-booka

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Softline Polska Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Softline Polska Sp. z o.o. sp. k.zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

    Podziel się publikacją z innymi!