16 listopada 2017 roku odbyły się ciekawe, bardzo specjalistyczne targi lokalnych innowacyjnych firm IT. Zaproszono głównie te przedsiębiorstwa, które z sukcesem łączą ultranowoczesne rozwiązania informatyczne ze sprawnym modelem biznesowym. Stworzono świetne środowisko do znalezienia punktów styku poszczególnych firm, a także możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń.

Softline na targach

Mieliśmy oczywiście swoje stanowisko. Na zdjęciu Dawid oraz Krzysztof, którzy rozmawiali z odwiedzającymi o potencjale rozwiązań mobilnych

Ważnym elementem wydarzenia były prelekcje oraz panele dyskusyjne. W jednym z nich uczestniczył Marcin Puś z naszego zespołu. Debata w bardzo interesujący sposób poruszała temat trendów i wykorzystania najnowszych technologii w eCommerce.

Całość wydarzenia relacjonowały też media. Wypowiedź naszego pracownika znalazła się w materiale Radia Szczecin, a relację zdjęciową zamieścił serwis wszczecinie.pl.

Na wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć Prezydenta Miasta Szczecina, który bardzo interesuje się nowoczesną branżą IT.

Całość promowano świetnym spotem video, w którym sporo fragmentów jest o naszej firmie, a przy okazji pokazuje piękno miasta Szczecin. Miasta, które przeszło nietuzinkową transformację i z aglomeracji stoczniowej przeistoczyło się w zagłębie IT.