Dzięki uprzejmości firmy Copernicus, możemy przedstawić na konkretnym przykładzie, jak może wyglądać wzrost efektywności działań przedstawicieli handlowych po wdrożeniu 4 Mobile Power.

W okresie 6 miesięcy od wdrożenia naszego systemu, efektywność poprawiła się prawie dwukrotnie. To wspólny sukces klienta i naszego zespołu, który nieustannie optymalizuje 4 Mobile Power by jeszcze lepiej realizował potrzeby klientów.

4 Mobile Power to rozbudowany system wspierający pracowników terenowych w realizacji codziennych obowiązków. Pomaga planować zadania i realizować cele. Wyposażony jest aż w 2000 funkcjonalności, które można kalibrować w zależności od potrzeb unikalnej branży czy klienta. Funkcje takie jak zautomatyzowane planowanie dnia, optymalizowanie tras dojazdu do punktów wizyt, czy ułatwione możliwości śledzenia faktycznie odbytych wizyt – przyczyniają się do wzrostu efektywności personelu. Handlowcy zyskują też narzędzie, które wyręcza ich w części żmudnych zadań. Na przykład raportowaniu, planowaniu, czy wszelkiej dokumentacji związanej z realizacją zamówień (faktury, dokumenty magazynowe, dostawy itd.).

Przy okazji zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku, aby na bieżąco dostawać informacje o najnowszych trendach w IT oraz ciekawostkach technicznych optymalizujących zadania biznesowe.

Podziel się publikacją z innymi!