Ponieważ ostatnio było o wycieczce nad morze, to teraz dla odmiany pojedziemy na Śląsk. Ten górny – czyli na samym dole mapy 😜

Bardzo tam pięknie latem, czego dowodem jest zdjęcie powyżej. Przy okazji zagadka: Co to za miasto widać na fotografii? Odpowiedzi proszę w komentarzach.

A teraz do rzeczy:

Klient u którego wdrożyliśmy 4MPower to duża firma z branży budowlanej, nazwy tradycyjnie nie podaję – nomina sunt odiosa –  jak mawiał Cyceron.

Dział marketingu Firmy poustawiał kilka tysięcy POS-ów w budowlanych sklepach wielkopowierzchniowych. Tych kilka tysięcy to dokładniej około 5 tysięcy. Wyszła z tego spora inwestycja – na dobre kilka milionów PLN.

Jak to wszystko teraz na bieżąco kontrolować? Przecież baumarkt to nie jest sklep z porcelaną i łatwo może się taki POS wywrócić, pobrudzić i zniszczyć. I to się zdarza dużo częściej niż nam się wydaje.

Domyślacie się już, co można na to poradzić? 😊

Tak, ankiety. Przedstawiciele handlowi podczas każdej wizyty wypełniają krótką ankietę dotyczącą POS-a. Czy go dobrze widać? Czy wymaga odświeżenia albo wymiany? I co bardzo ważne: czy jest potencjał na kolejne materiały promocyjne? I jeśli tak, to na jakie?

Nie muszę chyba dodawać, że informacje jakie dział marketingu w ten sposób otrzymuje są bezcenne i pozwalają bardzo dokładnie planować budżet. Generalnie akcja z POS-ami to były tylko forpoczty, gdyż aktualnie Firma buduje nowy program lojalnościowy, a produkcja nie nadąża z wyrobem materiału. Dobry marketing = duża sprzedaż 💪👉💰

Jeśli znacie, Drodzy Czytelnicy, firmy które mogą mieć podobne potrzeby, to zapraszam do kontaktu – http://softline.com.pl/pl/partnerzy

P.S. A jeśli dotarłeś do tego miejsca to udostępnij 😘

P.S.2 W następnym odcinku będzie o mapach. Ciao! ✌

Podziel się publikacją z innymi!