Druga edycja eventu Efektywny handlowiec w akcji dobiegła końca. Dla wszystkich osób, które nie miały możliwości wzięcia udziału w naszym wydarzeniu przekazujemy specjalny prezent: możliwość obejrzenia wykładu jednego z naszych prelegentów!

Tytułem prelekcji jest „Sztuczna inteligencja, czyli jak nie stracić 2,5 mln rocznie”, która została poprowadzona przez Pawła Montwiłła — Country Managera w Softline Polska.

W swojej prezentacji mówi o tym jak AI (Artificial Intelligence) pomaga zoptymalizować pracę firm i przedstawicieli handlowych.

Porusza w niej tematy dotyczące:

 • zbierania danych w czasach częstej rotacji pracowników,
 • jak firma przy użyciu AI może radzić sobie ze spadkiem kompetencji pracowników,
 • dynamicznych zmianach rynku i profilu klientów,
 • korzyści płynących z automatyzacji procesów,
 • jak zrobić więcej przy mniejszych nakładach (‘do more with less’).

Wypełnij formularz poniżej, by pobrać film!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Softline Polska Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Softline Polska Sp. z o.o. sp. k.zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

  Podziel się publikacją z innymi!