Zobacz prototyp Qlki, którą opracował nasz zespół badawczy w ramach poszukiwań najlepszych zastosowań internetu rzeczy. Jest to urządzenie pełniące rolę inteligentnego asystenta, który odpowie na Twoje pytania, zadba o dom, czy zrobi za Ciebie zakupy.

Prototyp powstał bardzo szybko, a całość oparta była na elementach silnika 4 Mobile Power. Obudowę wydrukowaliśmy na drukarce 3D. Za wyświetlacz i serce rozwiązania posłużył przygotowany do tego smartfon, do którego domontowaliśmy kilka czujników.

Dzięki kreatywnemu podejściu byliśmy w stanie stworzyć interesujący produkt drastycznie obniżając koszt stworzenia prototypu.

Jeśli interesują Cię nowoczesne technologie, lub masz projekt, który chcesz zrealizować, zapraszamy do kontaktu przez stronę 4mobilepower.com oraz śledzenia naszej aktywności na Facebooku.Prototyp powstał w ramach testów zastosowań algorytmów, które wykorzystywaliśmy wcześniej przy naszym głównym produkcie. Ten projekt pomógł nam nawiązać ciekawe relacje z firmami zajmującymi się sprzętem elektronicznym, a nam ułatwił wkroczenie na rynek wysokich technologii, przedstawienie naszych osiągnięć z zakresu IoT oraz łączeniu złożonych systemów w jedną, działającą całość.

Podziel się publikacją z innymi!