Forum Branży Kosmetycznej to jedne z najbardziej prestiżowych targów dotyczących branży kosmetyczno-chemicznej. Jest to jedyne wydarzenie, które jednocześnie gromadzi przedstawicieli producentów, sieci aptek, kupców oraz drogerii. My również będziemy brać w nim udział, więc… do zobaczenia na miejscu!

Najważniejsze informacje

Forum Branży Kosmetycznej odbędzie się już po raz szósty 2 października w Warszawskim Hotelu Marriott. Przez cały dzień na uczestników będą czekały ciekawe atrakcje. Przewidzianych jest 20 prelekcji, a wypowiadać będą się znane osobistości z branży.

Tematyka ich wykładów jest bardzo różnorodna, poczynając od trendów rynkowych, przez budowanie więzi pomiędzy marką a młodym pokoleniem, po e-commerce w Chinach i rozwiązywanie kryzysów wizerunkowych.

W międzyczasie uczestnicy będą mogli odwiedzać stoiska targowe i uczestniczyć w debatach. Więcej informacji znajdziecie pod adresem: www.forumbranzykosmetycznej.pl.

Co firma IT robi na targach kosmetycznych?

Firma Softline będzie uczestniczyć w tym znakomitym wydarzeniu jako jego partner. Dlaczego postanowiliśmy wystąpić na targach? Specjalizujemy się w rozwiązaniach mobilnych w branży kosmetycznej. Nasza aplikacja klasy SFA 4MPower pomaga przedstawicielom handlowych w realizacji ich zadań oraz osiąganiu wyższych celów sprzedażowych.

Dotychczas mieliśmy przyjemność współpracować z kilkoma firmami kosmetycznymi (m.in. Bielenda Professional), dzięki czemu zapoznaliśmy się ze specyfiką branży i problemami, jakie jej dotyczą. Posiadamy już gotowe rozwiązania, jednocześnie jesteśmy zmotywowani do podejmowania nowych wyzwań. Przyjdź do stoiska 9A – wtedy poznamy się i porozmawiamy o tym czego, potrzeba Twojej firmie.

Podziel się publikacją z innymi!