Tematem przewodnim tego e-booka jest zmieniająca się rola przedstawiciela handlowego pod wpływem nowych oczekiwań klientów, zmieniających się sposoby komunikacji oraz trendów rynkowych.

Wystarczy spojrzeć na pierwszą liczbę “z brzegu” — 34 gigabajty danych — według Magazynu Forbes dziennie wchłaniamy dane wielkości odpowiadającej 100.000 słów. Jest to więcej wiedzy w ciągu roku, niż nasi przodkowie przyswajali przez całe życie! Rozwój komunikacji oraz większy dostęp do informacji to tylko niektóre obszary mające wpływ na sposób w jaki kupujemy i sprzedajemy.

Czytając nasz e-book dowiesz się:

 • jak zmieniają się nawyki zakupowe i oczekiwania klientów,
 • jak usprawnić organizację pracy swoich handlowców z wykorzystaniem nowych narzędzi IT,
 • jak zmieniła się rola handlowca wraz z rozwojem sprzedaży wielokanałowej (omnichannel),
 • jak ważna jest współpraca marketingu i sprzedaży,
 • dlaczego Dawid wygrał z Goliatem!

Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my prześlemy Ci link do e-booka

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Softline Polska Sp. z o.o. sp. k. zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Softline Polska Sp. z o.o. sp. k.zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.).

  Podziel się publikacją z innymi!